Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie

KOMISIA VÝSTAVBY A ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Predseda komisie: Ing. Zuzana Polakovičová

Členovia komisie:   Ing. Jozef Nižňan

                                    Roman Botťánek

                                    Ing. Roman Charbula

                                    Robert Baxa st.

                                                                              

FINANČNÁ KOMISIA

Predseda komisie:   Mgr. Petra Haviarová

Členovia komisie:     Ing. Erika Glodová 

                                      MVDr. Jaroslav Molnár

                                      Jolana Ochabová

                                      Livia Zelníková

 

SOCIÁLNA KOMISIA

Predseda komisie:  Mgr. Zdenka Charbulová 

Členovia komisie:    Lenka Covancová

                                     Alena Sasková

                                     Bc. Štefánia Rampachová

                                     Zdenka Oškerová

                                     Mgr. Mária Hlavatá

                                     Marta McCauley

 

KOMISIA NA OCHRANU VEREJNÉHO PORIADKU A VYBAVOVANIA SŤAŽNOSTÍ

Predseda komisie: Bc. Dušan Somorovský

Členovia komisie:    Bohumíl Karaba

                                     PaedDr. Marcel Olša

                                     Mgr. Ján Sklenár

                             

KOMISIA ŠKOLSTVA, KULTÚRY A ŠPORTU

Predseda komisie: PaedDr. Marcel Olša

Členovia komisie:  Ján Fiľo

                                   Mariana Jelemenská

                                   Jana Nemcová    

                                    Martin Krajčovič

                                    Matej Haršány

                                    Alena Kadlečíková

                                    Mgr. Ján Sklenár

                                    Ing. Dagmar Dugovičová

                                    PaedDr. Mária Kubovičová

                                   

KOMISIA NA OCHRANU VEREJNÉHO ZÁUJMU

Predseda komisie: Roman Botťánek

Členovia komisie:   Ing. Jozef Nižňan

                                    Mgr. Ján Sklenár

                                  

NÁZVOSLOVNÁ KOMISIA 

Predseda komisie:

Členovia komisie:   Alena Kadlečíková

                                    MVDr. Jaroslav Molnár

                                    Roman Botťánek

                                    Ing. Zuzana Polakovičová   

                                              


 

Obvodný lekár MUDr.Eduard Hrežo oznamuje že v dňoch 08.-21. júla 2019 nebude ordinovať.

Zastupovanie zabezpečuje praktický lekár MUDr. Kompas v Častej.

Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/riaditeľky Materskej školy v obci Dlhá.

Písomnú žiadosť spolu s požadovanými dokladmi zasielajte alebo osobne doručte do 31. júla 2019 do 16.00 hod..na adresu: Obec Dlhá, Obecný úrad, Dlhá 1, 919 01.

Slovak Lines -

Čiastkové zmeny cestovných poriadkov verejnej prímestskej dopravy od 14.4..- 14.12.2019 a aktualizácia cestovných poriadkov počas školských prázdnin od 1.7.2019

Denné centrum Baobab pre deti s viacnásobným postihnutím

na Blagoevovej ulici v Petržalke

Plán zvozu plastov a tuhého komunálneho odpadu v roku 2019

Dočasný zberný dvor otvorený v stredu a v sobotu od 9:00 - 11:00 / 12:00 - 15:00 hod.,

OZNAM - Regionálna veterinárna a potravinová správa Senec

"Povinnosť registrácie všetkých chovov ošípaných".

Program odpadového hospodárstva Bratislavského kraja na roky 2016-2020 - Záverečné stanovisko

Projekt prevencie kriminality pre samosprávy a obyvateľov

Užitočné rady v rôznych situáciách

webygroup

Úvodná stránka